premiera 1W dniach 3-5 czerwca, w ramach trwającego festiwalu „Europa na widelcu”, na Rynku wrocławskim stanie restauracja na wysokości 40 metrów. Specjalny stół zostanie wyniesiony, aby 22 osoby mogły zjeść posiłek podziwiając roztaczającą się przed nimi panoramę miasta.

Wrocław po raz kolejny gościć będzie ekipę Total Events, która rozstawi wielki dźwig-restaurację w sercu naszego miasta. Mogące zabrać jednocześnie 22 śmiałków urządzenie o masie 120 ton, wyniesie ludzi na wysokość ponad 40 metrów nad poziom ziemi. Z takiej wysokości jak na dłoni widoczna będzie panorama całego miasta, oniemieli ludzie na dole a nawet Masyw Ślęży.

Za bezpieczeństwo odpowie doświadczona ekipa, która w tym roku odwiedziła już Łódź oraz Kraków. Każdy uczestnik obiadu zostanie przypięty aż trzema pasami do specjalnego, wygodnego, fotela. Podniebnym podróżnikom towarzyszyć będzie pięciu doświadczonych pracowników, w tym animator, kucharz i kelner.

Taka atrakcja nie jest jednak tania. W zależności od wybranej opcji, za możliwość spożycia choćby małej czarnej przyjdzie nam zapłacić nieco ponad 180 zł a pełny posiłek to koszt bez mała 400 zł. Pełny cennik, wraz z możliwością rezerwacji miejsc umieszczone są się na stronie organizatora. W ofercie znajdują się trzy możliwości: Dinner in the sky, Cocktail in the sky oraz Coffy break in the sky.

Pamiętajcie jednak, że szczęśliwi zwycięzcy konkursów na scenie festiwalu „Europa na widelcu” będą mogli skorzystać z tej atrakcji za darmo!