Z okazji nadchodzącej wielkimi krokami biesiady „Europa na Widelcu” mamy dla Was nie lada niespodziankę. Przez najbliższych jedenaście dni (nie licząc weekendów) będziecie mieli szansę wygrać specjalne zestawy nagród – wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się na facebookowym profilu Smaków Wrocławia. Codziennie ktoś wygrywa!

sw_fartuch_enw_1-200x300

Zasady są proste:

1.    Wejdź na fanpage Smaków Wrocławia na Facebooku.
2.    Jeśli jeszcze nie jesteś naszym wirtualnym przyjacielem, kliknij „lubię to!”.
3.    Odpowiedz poprawnie na pytanie (pytania będą pojawiać się na tablicy przez 11 dni raz dziennie o różnych porach). Pierwsza dobra odpowiedź wygrywa!
4.    Na pytania odpowiadaj w komentarzach pod wpisem. Nie zapomnij podać również swojego adresu e-mail – bez niego odpowiedź nie zostanie uznana.
5.    Daj szansę innym – jeden Facebookowicz może wygrać tylko raz! Jeśli już zdobyłeś zestaw, nie startuj ponownie.

Pytania specjalnie dla naszych facebookowych przyjaciół przygotował Piotr Bikont – mózg operacji pod hasłem „Europa na Widelcu”!

Do wygrania jest 11 kompletów, w których skład wchodzą: elegancki fartuch kuchenny z limitowanej serii „Europa na Widelcu” (w identycznym występował na scenie sam mistrz Robert Makłowicz), a także wyjątkowy kubeczek z krasnalem, notes z wizerunkiem wrocławskich skrzatów oraz… gwizdek, który przyda się  do zwoływania głodomorów na obiad.

Powodzenia!