Przestrzeń wrocławskiego Browaru Mieszczańskiego po raz kolejny wypełni się aromatycznymi zapachami i wyjątkowymi smakami z najlepszych food trucków w mieście. Smakosze piwa również znajdą coś dla siebie. A to wszystko  podczas Europejskiego strEAT Food, wydarzenia odbywającego się w ramach festiwalu Europa na widelcu.

Na wydarzeniu Europejski strEAT Food swoją obecność zapowiedziały ekipy z około 25 najlepszych food trucków. Już teraz wiemy, że podczas pierwszego weekendu czerwca o zadowolenie Waszych kubków smakowych zadbają między innymi:  Balkan Burger, BuffBus PizzaTruck, Belgijki – Frytki duże, grube i chrupiące czy Double Decker Bar.

Prawdziwa gratka będzie także czekać na fanów złocistego trunku. Na wydarzeniu pojawią się dwa bogato zaopatrzone stoiska piwne z piwami butelkowanymi i lanymi, a wrocławski browar Profesja przygotuje specjalne piwo festiwalowe – Smakosz.

Zdradzimy Wam, że jakość potraw i trunków serwowanych podczas Europejski strEAT Food osobiście sprawdzą goście festiwalu Europa na widelcu, w tym jego ambasador – Robert Makłowicz. A że jedzenie lubi łączyć się z muzyką to towarzyszyć nam będzie zespół PROSTO Z MOSTÓW, który w Browarze Mieszczańskim zagra swój koncert.

Do przestrzeni przy ul. Hubskiej 44-48 zapraszamy w sobotę 1 czerwca od 12.00 do 22.00 oraz w niedzielę 2 czerwca, od 11.00 do 18.00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!