Poprzedni konkurs, mimo dużej skali trudności, spotkał się z Waszym wielkim zainteresowaniem. Idąc za ciosem, postanowiliśmy przygotować dla Was kolejną zabawę, w której macie szansę zdobyć „Album polskich smaków” Piotra Bikonta. Powodzenia!

Sądząc po frekwencji i tempie znikania potraw, tegoroczną edycję „Europy na Widelcu” z pewnością można uznać za niesamowicie udaną. Wielu z Was, oprócz smakowania kolejnych dań, bawiło się w fotoreporterów i przy pomocy własnych aparatów dokumentowało to, co 4 czerwca działo się na wrocławskim Rynku. I właśnie do tych osób skierowana jest nasza zabawa! Stwórzmy wspólnie wielką facebookową galerię z ENW 2011!

Zasady są proste: Wy na tablicy naszego fanpage’a publikujecie swoje autorskie fotki, a inni użytkownicy głosują za pomocą „lubię to” na najlepsze, najśmieszniejsze, najciekawsze, słowem na najfajniejsze zdjęcia.

Równo po tygodniu (czyli w przyszły piątek 24 VI o godzinie 14) zakończymy naszą zabawę. Autorzy 5 zdjęć z największą liczbą „lajków” otrzymają od nas „Album polskich smaków” Piotra Bikonta.

Pamiętajcie o jednej, ale za to bardzo ważnej regule: to osoba publikująca zdjęcie na tablicy musi być jego autorem (lub mieć zgodę fotografa na publikację). W podpisie pod zdjęciem bardzo prosimy podać imię i nazwisko autora – w przypadku gdy osoba publikująca i autor zdjęcia nie są tą samą osobą, zastrzegamy, że ewentualną nagrodę otrzyma ten, kto fotkę zamieścił.

Powodzenia!